Biuro Rachunkowe GOWA | Adres: ul. Gajowa 56/763-004 Tulce | Tel.: 504 052 856 | E-mail: annawawrzyniak@brgowa.pl

Pracownicy są największą wartością dla każdego przedsiębiorstwa. Warunkują jego funkcjonowanie oraz rozwój. Dlatego obsługa kadrowo-płacowa powinna być prowadzona rzetelnie oraz terminowo, przez doświadczonych specjalistów posiadających wiedzę oraz umiejętności pozwalające na sprawną obsługę kadr i płac małych oraz większych przedsiębiorstw. Ma to bowiem wpływ na budowanie zaufania w relacjach między pracodawcą a pracownikiem. W naszym biurze znajdą Państwo niezbędne wsparcie z zakresu obsługi kadrowo-płacowej, zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami.

Prowadzenie pełnej obsługi kadrowej firmy

Obsługa kadrowa obejmuje swoim zasięgiem bardzo wiele działań związanych z ewidencją czasu pracy, prowadzeniem akt osobowych pracowników oraz zarządzaniem dokumentacją dotyczącą przebiegu zatrudnienia. Odnosi się zarówno do pracowników zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę, jak również osób zatrudnianych w oparciu o umowy cywilnoprawne. Bardzo istotne są także działania związane z rejestracją, wyrejestrowaniem oraz korespondencją z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Zagadnienia te nie należą do najłatwiejszych i wymagają odpowiedniej wiedzy oraz doświadczenia, podobnie jak sporządzanie dokumentacji dotyczącej przebiegu zatrudnienia. Rzetelnie i sumiennie prowadzone kartoteki oraz poprawnie wykonywane działania na rzecz ZUS-u, to kwestie istotne dla pracodawcy, jak też pracownika. Kompleksowa obsługa kadrowa obejmuje swoim zakresem również rejestr szkoleń BHP oraz badań lekarskich, jak też przygotowywanie dokumentów w związku z rozwiązaniem umowy o pracę – świadectw pracy, ekwiwalentów i odszkodowań. Dotyczy ponadto prowadzenia dokumentacji urlopów pracowniczych. Obsługa kadrowa może więc obejmować swoim zasięgiem bardzo szeroki zakres działań, szczególnie jeśli dotyczy dużych przedsiębiorstw. Powierzenie pełnej obsługi kadrowej w ręce doświadczonych specjalistów z biura GoWa z Poznania, to pewność sumiennie i terminowo prowadzonych kadr. To także sposób na mniejsze koszty dla firmy w związku z brakiem konieczności tworzenia oddzielnego działu kadr.

Dokumenty

Prowadzenie pełnej obsługi płacowej firmy

Pełna obsługa płacowa firmy obejmuje swoim zasięgiem przede wszystkim naliczanie wynagrodzeń wraz ze świadczeniami dodatkowymi, sporządzanie listy płac, jak również sporządzanie list wypłat z tytułu umów cywilno-prawnych. W skład obsługi płacowej wchodzi ponadto sporządzanie oraz prowadzenie dokumentacji podatkowej – miesięcznych deklaracji oraz informacji i rozliczeń rocznych. Kompleksowo prowadzona obsługa płacowa firmy pozwala przedsiębiorcom skupić wysiłki na głównych celach swojej działalności. Oferta naszego biura jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów i pozwala przekazać zadania z zakresu obsługi płacowej w ręce doświadczonych profesjonalistów. Oprócz standardowych działań wchodzących w skład obsługi płac, oferujemy również wsparcie naszych specjalistów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i kwalifikacje gwarantujące rzetelną obsługę oraz doradztwo w różnego rodzaju kwestiach związanych z obsługą wynagrodzeń.

Obsługa klientów także w języku angielskim

Wiele firm z obcym kapitałem decyduje się obecnie na prowadzenie działalności w Polsce. Wiąże się to z koniecznością prowadzenia księgowości w polskich realiach, a także zrozumienia sposobu działania naszych urzędów. Zasady księgowe oraz podatkowe obowiązujące w Polsce nie należą jednak do najprostszych. Dlatego wsparcie profesjonalistów w tym zakresie jest bardzo istotne. Pracownicy naszego biura posługują się językiem angielskim, dzięki czemu możemy przekazywać klientom zagranicznym wszelkie niezbędne informacje związane z obsługą kadrowo-płacową w Polsce. Doradzamy ponadto w wielu kwestiach związanych z działalnością prowadzoną w Polsce. Doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu księgowości dla podmiotów zagranicznych pozwala nam oferować szeroki zakres wysokiej jakości usług, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Dokumenty

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej

Wieloletnie doświadczanie w obsłudze kadrowo-płacowej pozwala nam oferować szeroki wachlarz usług skierowanych do firm o różnym formacie. Właścicielka biura Anna Wawrzyniak posiada certyfikat Ministerstwa Finansów nr 15076/2006, wyższe wykształcenie z zakresu finansów i rachunkowości uzupełnione o studia podyplomowe z doradztwa podatkowego. Zdobyła również doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu księgowości dla podmiotów polskich oraz zagranicznych. Stale poszerzamy nasze kompetencje, aby zapewniać najwyższą jakość usług. Nieustannie śledzimy także zmiany w polskim prawie podatkowym, a także wszelkich przepisach mogących mieć wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstw prowadzonych przez naszych klientów. Wiemy, ile wysiłku należy włożyć w rzetelną obsługę kadr i płac oraz jakie koszty mogą wiązać się z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie odpowiednich specjalistów z tych dziedzin. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi kadrowo-płacowe w Poznaniu. Nasi kompetentni pracownicy pomogą w dostosowaniu usług odpowiednich do potrzeb Państwa firmy, zgodnych z bieżącymi zasadami prawa.

Anna Wawrzyniak - właścicielka biura księgowego GOWA

Anna Wawrzyniak

właścicielka

Anna Wawrzyniak

właścicielka
Anna Wawrzyniak - właścicielka biura księgowego GOWA

Certyfikat
Ministerstwa
Finansów
nr 15076/2006.

annawawrzyniak@brgowa.pl
telefon: +48 504 052 856
Adres
Biuro Rachunkowe GOWA Anna Wawrzyniak
ul. Gajowa 56/7
63-004 Tulce
Telefon
+48 504 052 856
E-mail